تجزیه و تحلیل فروشگاه آنلاین با رشنال رز

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

پروژه تجزیه و تحلیل فروشگاه آنلاین شامل تمامی نمودارهای یوزکیس و کلاس و دیاگرام و نمودار توالی ، نمودار فعالیت، نمودار همکاری و نمودار اکتور ها و غیره میباشد .
علاوه بر تمامی امکاناتی در قسمت بالا  توضیح داده شده این پروژه دارای یک کلاس دیاگرام کامل و ارتباط بین موجودیت ها و نوع ارتباط همراه با تمامی فیلد ها میباشد .
مراحل انجام کار این سیستم در قالب نمودار های ترتیبی و نمودار های فعالیت هر درخواست به نمایش گذاشته شده است این پروژه شامل یک فایل رشنال رز و فایل داکیومنت مربوطه میباشد که بدون نیاز به نصب نرم افزار رشنال رز قابل مشاهده میباشد . برچسب های هر کدام از عامل یا اکتورها بصورت جداگانه تهیه و پیاده سازی شده است .

امکانات پروژه :

lexapro and weed effects

lexapro weed effects redirect
  1. کلاس دیاگرام
  2.  یوزکیس دیاگرام
  3.  نمودار های همکاری
  4.  نمودار های فعالیت
  5.  شناسایی انواع کلاس های نرم افزاری
  6. ایجاد ارتباط بین کلاس های شناسایی شده
  7.   نمایش نمودار ها در فابل داکبومنت همراه با توضیحات مربوطه
  8.  طراحی شده با نرم افزار رشنال رز


برچسپ ها :

تحلیل فروشگاه آنلاین با رشنال رز, آنالیز فروشگاه آنلاین با rational rose, پیاده سازی سیستم فروشگاه آنلاین, فروشگاه آنلاین, تجزیه و تحلیل سیستم فروشگاه آنلاین ,نمودار ترتیبی فروشگاه آنلاین, نمودار فعالیت فروشگاه آنلاین, نمودار کلاس فروشگاه آنلاین, یوزکیس دیاگرام فروشگاه آنلاین پروژه فروشگاه آنلاین با رشنال رز, دانلود فروشگاه آنلاین با rational rose, ناب پروژه