تجزیه و تحلیل سیستم فروشگاه زنجیره ای

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

این پروژه به تجزیه و تحلیل و رسم مهمترین نمودار های این سیستم پرداخته که فایل توضیحات مربوطه همراه با تصاویر تک به تک نمودار ها همراه با یک نسخه فایل PDF,Word 2007 پس از خرید ارائه میگردد که بصورت آنلاین قابل دانلود میباشد . ضمنا کلیه نمودار ها با نرم افزار Visio  تهیه شده و همراه با مستندات تحویل میگردد .
در این تجزیه و تحلیل نمودارهای ذیل تهیه و رسم شده است :
1. ERD
که وظیفه تعیین انواع موجودیت های سیستم را به عهده دارد .
2. DFD L0
یک دیدگاه و نمای کلی از سیستم
3. DFD L1
نحوی ی عملگرد داخلی سیستم را مجسم میکند
4. WorkFlow
عملکرد هر یک از بخش ها را به نمایش میگذارد . به ک.نه ای که بیان میکند بخش مورد نظر برای انجام یک عمل چه پروسه و جریانی را باید طی کند.
5. Normalization
از این امکان به منظور نرمال سازی و یا بهینه سازی جداول در پایگاه داده ها استفاده میگردد.
6. Data constraints
این نمودار برای تعیین کردن انواع داده ها و نحوه ی دسترسی به هر کدام و .. به کار میرود . در این صورت نوع داده ها نیز مشخص میگردد .
7. Authorization Requirement
این عنوان نیز بیان کننده ی انواع موارد کاربرد  و در خواست های عامل ها از سیستم می باشد که در بخش UML  نیز پیاده سازی می گردد .
توضیح و شکلهای مربوط به هر نمودار در قالب یک فایل ورد موجود میباشد .

امکانات پروژه :

lexapro and weed trip

lexapro and weed safe link
1. ERD
2. DFD L0
3. DFD L1
4. WorkFlow
5. Normalization
6. Data constraints
7. Authorization Requirement
نتیجه گیری:
با این تفاسیر و نرمال سازی ها و ... میتوان نتیجه گرفت که با این روش هم در سرعت و هم در کارایی برنامه و هم از نظر استاندار بودنش کمک کرده ایم.
زیرا با محدودیت ها و ذکر انواع داده ای ، انواع فیلدها همراه با سطوح دسترسی و ... نشان داده میشود و با نرمال سازی ها برنامه را توسعه داده ایم و باعث میشود که داده های تکراری وارد نشده و از جداول اضافه استفاده نکنیم .

برچسپ ها :

نمودار dfd سیستم فروشگاه زنجیره ای ، نمودار ERD سیستم فروشگاه زنجیره ای ، نمودار Normalization سیستم فروشگاه زنجیره ای ، نمودار Data constraints سیستم فروشگاه زنجیره ای ، تجزیه و تحلیل سیستم فروشگاه زنجیره ای با Visio , نمودار DFD,نمودار ER فروشگاه زنجیره ای , نمودار ER,دی اف دی , ای آر , سیستم فروشگاه , نمودار dfd سوپر مارکت ,نمودار er سوپر مارکت