پیاده سازی فرار از زندان با C# تحت ویندوز

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

این برنامه با سی شارپ نوشته شده است و الگوریتم فرار از زندان را پیاده سازی میکند . یک زندان به شکل n×n است و هر خانه ی آن یک سلول زندان است . در هر یک از سلول ها یک زندانی وجود دارد . یک شبکه ی خراب کاری می خواهد همه ی زندانی ها را آزاد کند. برای خراب کردن دیوارهای یک سلول، چهار جهت وجود دارد که ممکن هست هزینه های متفاوتی داشته باشد ولی هزینه خراب کردن هر دیوار از دو طرف برابر است. این برنامه با دریافت اطلاعات مربوط به دیوارها، کم ترین هزینه ی پروژه ای را میبابد که با آن میتوان تمامی زندانی ها را به بیرون از زندان برساند . در واقع ، تعدادی از دیوارها را خراب میکند ، بطوریکه هر زندانی میتواند خود را به آن سوی زندان برساند .

امکانات پروژه :

augmentin

augmentin
وردوی برنامه : در سطر اول ورودی n آمده است. در هر یک از n به توان 2 سطر دیگر چهار عدد آمده است که نشان میدهد برای خراب کردن دیواری که آن خانه را به خانه های مجاورش متصل میکند، چقدر است. این 4 دیوار به ترتیب،چپ،بالا،راست، پایین خانه های مورد نظر قرار دارند . حانه ها از بالاترین سطر داده میشوند و در هر سطر، از چپ به راست. خروجی : در سطر اول هزینه حداقل را چاپ می¬کند و در سطرهای بعد دیوارهایی که باید خراب شود را مشخص می کند. منظور از (i,j) خانه سطر i و ستون j است و منظور از N خارج زندان است محدودیت: زمان اجرا حداکثر O(n2) باشد.

برچسپ ها :

پروژه فرار از زندان با سی پلاس پلاس، پروژه فرار از زندان با c#، برنامه فرار از زندان با سی شارپ، دانلود سورس فرار از زندان ، الگوریتم فرار از زندان ، پیاده سازی الگوریتم فرار از زندان با c#