تجزیه و تحلیل سیستم تالار پذیرایی و رستوران با رشنال رز

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

سیستم تالار پذیرایی و رستوران با نرم افزار رشنال رز پیاده سازی شده است . روال کار در این سیستم بدین صورت هست که مدیر سیستم در ابتدا لیست پرسنل موحود در سیستم را تعریف میکند . سپس زمانبندیهای مربوط به زمانهای آزاد و اشغال بودن تالار را در سیستم ثبت کرده  تا در هنگام اخذ قرار داد و رزرو تالار ، مشخص باشد که چه زمانهایی تالار آزاد و چه زمانهایی اسغال هست . سپس مشتریان به دفتر مربوط به تالار پذیراییمراجعه کرده و درخواست رزرو تالار دارند و در این زمان مشتری میبایست توسط مدیر سیستم در سامانه ثبت شده و قرار دادی عقد گردد . در متن قرار داد مشتری میبایست قسمتی از مبلغ را به عنوان پیش پرداخت ، پرداخت نموده و قرار داد را ببندند . پس از عقد نهایی قرار داد یک زمان جهت رزرو تالار در سیستم به ثبت میرسد که در زمان مشخص شده مشتریان بتوانند به تالار مراجعه کرده و مراسم مربوطه را اجرا کنند .

سپس در صورتی که مشتریان تمایل داشته باشند پذیراییهای مربوطه را تالار انجام دهید میبایست به بخش پذیرش مراجعه کرده و درخواست ثبت سفارش کنند . در این صورت مسئول مربوط به بخش پذیرش سفارشات میوه، شیرینی و شام یا ناهار  را برای مشتری ثبت کرده و فاکتور را چاپ و در اختیار مشتری قرار میدهد .

کلیه مراحل فوق در محیط ویژوال استادیو پیاده سازی شده است.

سیستم تالار و رستوران از 3 نوع کاربر تشکیل میشود:

1.        مدیر سیستم: مدیر سیستم وظایفی از جمله مدیریت پرسنل، مدیریت قرار دادهای عقد تالار و ... را به عهده دارد.

2.        سر آسپز : این عامل در سیستم وظیفه ثبت غذا ها و اقلام به رستوران و آسپزخانه تالار را به عهده دارد .

3.        کاربر پذیرش : این قسمت وظیفه ثبت فاکتور و صفارش های فروش مربوط به آشپزخانه تالار را به عهده دارد.

کلیه سناریوهای عملکرد هر یک از عوامل فوق در داکیومنت مربوطه موجود میباشد .

یک مورد از سناریو های عملکرد هر کدام از کاربران موجود در سیستم را در قسمت ذیل قرار میدهیم:

·         مدیر- اجره تالار- تنظیم قرارداد:

مدیردرصفحه خانگی  خود روی لینک مدیریت اجاره تالار کلییک میکند صفحه مدیریت اجاره تالار نمایش داده میشود سپس بر روی لینک تنظیم قرارداد کلیک میکند.صفحه تنظیم قرار داد نمایش داده دمیشود سپس زمان های آزاد ازلیست زمان ها واکشی شده مدیر در این صفحه جزییات قرار داد را وارد میکند در صورت تایید نهایی قرار داد ثبت میشود و لیست زمان ها به روز میشود.

·         سرآشپز-مدیریت اقلام مورد نیاز- اضافه:

سرآشپز از صفحه مدیریت اقلام بر روی کلید اضافه کلیک میکند صفحه ثبت اقلام باز میشود در قسمت ورودی اقلام مورد نیاز آشپزخانه را وارد کرده و کلید اضافه را میزند قلم مورد نیاز ثبت میشود و در صورت موفقیت پیغامی نمایش داده می شود

·         پذیرش- مدیریت سفارشات- ثبت سفارش :

پذیرش در صفحه مدیریت سفارشات دکمه ثبت سفارشات کلیک میکند صفحه ثبت سفارش باز میشود در قسمت ورودی سفارش جدید را وارد میکند و سپس بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک میکند  سفارش جدید ثبت میشود و در صورت موفقیت پیغامی نمایش داده میشود.


این سیستم دارای نمودار های sequence diagram , collaburation diagram , class diagram , usecase diagram , ... میباشد و مناسب برای دروس مهندسی نرم افزار و حتی پروژه پایانی سایر کامپیوتر میباشد.

این پروژه شامل نمودار های ترتیبی برای کلیه یوزکیس ها و یک داکیومنت کامل در حدود 30 صفحه از انواع نمودار ها و سیستم میباشد .

امکانات پروژه :

amlodipin 5 mg

amlodipin teva
  1. نمودار های sequence diagram
  2. collaburation diagram
  3. class diagram
  4. usecase diagram
  5. و ...
  6. سناریو مربوط به کلیه یورزکیس ها

اکتور های موجود :

·        مدیر سیستم

·        سر آشپز

·        پذیرش

نمودار کلاس دیاگرام

نمودار های ترتیبی

انواع نمودارهای ترتیبی مربوط به اجاره تالار

Ø     فسخ قرارداد

Ø     جستجو منو

Ø     جستجو فاکتور

Ø     ثبت سفارش

Ø     صدور فاکتور

Ø     تنظیم قرار داد

Ø     ویرایش قرار داد

انواع نمودارهای ترتیبی گزارشات

Ø     گزرارش درآمد

Ø     گزرارش اصطحلاک

Ø     گزرارش گیری متفرقه

Ø     گزرارش تعداد قرار دادها

انواع نمودارهای ترتیبی مدیریت اقلام مورد نیاز

انواع نمودارهای ترتیبی مدیریت منو

انواع نمودارهای ترتیبی مدیریت سفارشات

Ø     نمودار ترتیبی مشاهده سفارشات

Ø     نمودار ترتیبی جستجو پرسنل

انواع نمودارهای ترتیبی زمانبندی

Ø     نمودار ترتیبی جستجو زمانبندی

Ø     نمودار ترتیبی ثبت

Ø     ویرایش

انواع نمودارهای ترتیبی پرسنل

Ø     نمودار ترتیبی ثبت کارمندان

Ø     نمودار ترتیبی حذف کارمندان

Ø     نمودار ترتیبی جستجو کارمندان

Ø     نمودار ترتیبی ویرایش کارمندان

انواع نمودارهای ترتیبی صندوق پیام

همچنین پیاده سازی این سیستم با زبان برنامه نویسی سی شارپ، asp.net و همچنین تجزیه و تحلیل این سیستم با نرم افزار visio و ... نیز وجود دارد


برچسپ ها :

تجزیه و تحلیل سیستم تالار پذیرایی و رستوران , تجزیه و تحلیل سیستم تالار پذیرایی و رستوران rational rose,تجزیه و تحلیل سیستم تالار پذیرایی و رستوران با رشنال رز ,نمودار ترتیبی سیستم تالار پذیرایی و رستوران, نمودار همکاری سیستم تالار پذیرایی و رستوران, نمودار کلاس سیستم تالار پذیرایی و رستوران,class diagram سیستم تالار پذیرایی و رستوران ,sequence diagram سیستم تالار پذیرایی و رستوران , collaburation diagramسیستم تالار پذیرایی و رستوران ,copmonent diagram سیستم تالار پذیرایی و رستوران ,usecase diagram سیستم تالار پذیرایی و رستوران , پیاده سازی سیستم تالار پذیرایی و رستوران,سورس سیستم تالار پذیرایی و رستوران ,تالار و پذیرایی,سیستم رستوران با رشنال رز ,تهیه سیستم تالار پذیرایی و رستوران با رشنال رز ,سیستم تالار پذیرایی و رستوران براي مهندسي نرم افزار, سورس سیستم تالار پذیرایی و رستوران, پروژه دانشجويي, پروژه مهندسی نرم افزار, پروژه مهندسی نرم افزار سیستم تالار پذیرایی و رستوران, rational rose , رشنال رز