تجزیه و تحلیل سیستم نرم افزاری آنلاین یک موسسه خیریه آنلاین

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

این پروژه با رشنال رز تهیه شده و شامل کلیه نمودارهای ترتیبی، یوزکیس، نمودار فعالیت ، نمودار کلاس، نمودار همکاری و سایر نمودار های مربوطه میباشد . در این سیستم (سیستم نرم افزاری آنلاین یک موسسه خیریه آنلاین) که به صورت آنلاین ارائه میگردد، افراد خیر به صورت حضوری (با مراجعه به موسسه) و یا آنلاین کمک های خود را جهت یاری رساندن به بیماران خاص بصورت نقدی و غیره نقدی در اختیار موسسه و یا بصورت پرداخت آنلاین به حساب موسسه واریز و یا تحویل میدهند.

موسسه نیز اطلاعات مربوط به افراد خیر و کمک های نقدی یا غیره نقدی ارائه شده به موسسه را در بانک اطلاعاتی خود نگهداری و آرشیو میکند . خیرین همچنین میتوانند در برنامه های تنظیم شده توسط موسسه مثل حضور با بیماران و یا شرکت در مسابقات مربوطه نیز حضور داشته باشند .

افراد خیر با استفاده از رابطه بین موسسه و بیماران، به بیمارانی که ساکن منزل هستند میتوانند کمک های نقدی خود و یا روانکاوی بدهند. همچنین در این سیستم مسئول برنامه های موسسه،  به بیمارانی که ساکن موسسه هستند سرویس هایی مثل سرویس درمانی، روانکاوی ، بهداشتی، تورهای کوتاه ، سفرهای زیارتی و ... داده میشود . این امکانات و خدمات مستقیما توسط مسئول برنامه های موسسه به بیماران ساکن موسسه ارائه میگردد .

در این سیستم موسسات کوچکتر نیز میتوانند بصورت مستقیم با رده های بالاتر در ارتباط بوده و یاری دهندگان را به موسسه اصلی معرفی کنند . این پروسه به صورت آنلاین انجام میشود که برای محقق شدنش نیازمند این میباشد که ابتدا موسسه های کوچکتر در وب سایت مربوطه ثبت نام کرده و پس از تایید عضویت توسط مدیر سیستم، این امکان فراهم میشود که کاربران افراد یاری دهنده  را به موسسه مرکزی معرفی کنند .

طراحی مدل های UML مربوط به این سیستم توسط نرم افزار مدل سازی Rational Rose تهیه و پیاده سازی شده است .

اکتورهای موجود در سیستم

    در ابتدا لازم هست عوامل و اکتورهای موجود در سیستم مورد بررسی قرار گیرد. اکتورهایی که در این سیستم در جریان و یا ارتباط مستقیم دارند عبارتند از :

  1. افراد خیر
  2. مدیر سیستم
  3. موسسات کوچک
  4. مسئول برنامه های موسسه

امکانات پروژه :

how many abortion clinics are there in ct

how many abortion clinics are there in ct raunihigson.co.uk
  1. تهیه نمودار ها در قالب فایل رشنال رز
  2. کیفیت مناسب در طراحی نمودار ها
  3. ظاهر گرافیکی مناسب

برچسپ ها :

پروژه موسسه خیریه با rational rose ,پروژه رشنال رز , دانلود نمودار های موسسه خیریه آنلاین , تجزیه و تحلیل سیستم موسسه خیریه آنلاین , پروژه موسسه خیریه آنلاین , موسسه خیریه, دانلود پروژه تحلیل موسسه خیریه, پروژه موسسه خیریه, سیستم موسسه خیریه آنلاین, نمودار یوزکیس موسسه خیریه, سورس پروژه موسسه خیریه , سورس rational rose , پروژه rational rose , تجزیه و تحلیل سیستم موسسه خیریه , فایل uml موسسه خیریه , ناب پروژه, پروژه دانشجویی