نمودار ERD سیستم شهرداری بخش شهرسازی با ویزیو

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

نمودار ERD سیستم شهرداری بخش شهرسازی با ویزیو

در این پروژه نمودار ERD سیستم شهرداری بخش شهرسازی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. این پروژه با نرم افزار ویزیو(Visio) تهیه شده است. در نمودار ERD سیستم شهرداری بخش شهرسازی اطلاعات کاملی در رابطه با ارتباطات بین موجودیت های سیستم در قالب نمودار با ویزیو ارائه شده است. این پروژه دارای موجودیت های ذیل است:

_ مشتری

_ پیمانکار

_ وغیره

لازم به ذکر است که کلیه موجودیت ها در داکیومنت بصورت کامل ذکر شده و همراه با ویژگی ها تشریح شده است. بنابراین در این صفحه از ارائه کامل موجودیت ها خودداری می شود. همچنین نحوه عملکردکل سیستم شهرداری بخش شهرسازی در داکیومنت بصورت کامل تشریح شده است.امکانات پروژه :

امکانات پروژه سیستم شهرداری بخش شهرسازی

_ امکان دانلود فایل ویزیو با پسوند  vsd.

_ فایل داکیومنت کل پروژه بصورت pdf ,Wordجهت ارائه درسی

_ امکان دانلود یک تصویر کامل از نمودار ERD تهیه شده

برچسپ ها :

نمودار ER شهرداری, کوئری شهرداری, تجزیه و تحلیل سیستم شهرداری, شهرداری, پروژه شهرداری, سورس نمودار شهرداری, نمودار ERD شهرداری,طراحی سیستم شهرداری, تحلیل شهرداری, برنامه شهرداری, پرسجو شهرداری , پروژه دانشجویی, نمودار ERD شهرسازی, نمودار ای آر دی, شهر سازی, ناب پروژه