پیاده سازی الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در متلب - matlab

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

یکی از مهمترین الگوریتم های داده کاوی و هوش مصنوعی، الگوریتم بهینه سازی PSO تک هدفه است. در این پروژه، الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) با استفاده از نرم افزار برنامه نویسی متلب بروی مجموعه ای داده ها شبیه سازی شده است. روال کار در این پساده سازی بدین صورت است که پس از بارگذاری داده های مربوطه، الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) را بروی داده ها اجرا شده و مسئله را حل می نماید.

بطور کلی یکی از مهمترین الگوریتم های بهینه سازی، روش PSO تک هدفه است که در بسیاری از مسائل بروز و دنیای واقعی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این پروژه نیز پروژه های بهینه سازی دیگری نیز وجود دارد که میتوانید در لیست پروژه های متلب مشاهده نمایید.

از جمله مهمترین استفاده از این سورس بکارگیری در دنیای واقعی و ضمن استفاده در پروژه های درسی مختلف می تواند در پیاده سازی پایان نامه های ارشد و دکتری مناسب باشد. این پروژه همچنین دارای نتایج و نمودارهایی است که پس از اجرا به صورت پویا قابل نمایش و گزارش گیری می باشد.

امکانات پروژه :

bentelan e tachipirina

bentelan

  1. امکان دانلود سورس شبیه سازی شده
  2. امکان دانلود خروجی های مربوطه به پیاده سازی
  3. امکان دانلود دیتاست

برچسپ ها :

الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در متلب،پیاده سازی الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در متلب،شبیه سازی الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در متلب،پروژه الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در متلب،دانلود الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در متلب،سورس الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در متلب،مقاله الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در متلب،پروژه رایگان الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در متلب،نمونه کد الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در متلب،الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در matlab،پیاده سازی الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در matlab ،شبیه سازی الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در matlab ،پروژه الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در matlab ،دانلود الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در matlab ،سورس الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در matlab ،مقاله الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در matlab ،پروژه رایگان الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در matlab ،نمونه کد الگوریتم کرم شب تاب(Firefly) در matlab