نمودار ERD فروشگاه آنلاین با ویزیو

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

این نمودار ERD که با نرم افزار رسم نمودار ویزیو(Visio) تهیه شده است ساختار یک سیستم فروشگاهی آنلاین را تحلیل می کند. در این نمودار ابتدا کاربران در سیستم ثبت نام می کنند. اطلاعات کاربران ثبت نام کننده در جدولی به نام مشتری ذخیره سازی می شود. هر مشتری می تواند لیست کالاهایی را که توسط مدیر به سایت یا فروشگاه آنلاین ثبت می کند را مشاهده نموده و در صورت نیاز اقدام به خرید نماید.

امکانات پروژه :

famvir

famvir go
  1. تحویل اصل نمودار ERD با نرم افزار Visio
  2. تحویل توضیحات نمودار و اصل نمودار به صورت جداگانه با نرم افزار Word

برچسپ ها :

پروژه نمودار ERD سیستم فروشگاه آنلاین با ویزیو,پیاده سازی نمودار ERD سیستم فروشگاه آنلاین با ویزیو,شبیه سازی نمودار ERD سیستم فروشگاه آنلاین با ویزیو,دانلود رایگان نمودار ERD سیستم فروشگاه آنلاین با ویزیو,سورس نمودار ERD سیستم فروشگاه آنلاین با ویزیو,کد نمودار ERD سیستم فروشگاه آنلاین با ویزیو,آموزش نمودار ERD سیستم فروشگاه آنلاین با ویزیو,برنامه نمودار ERD سیستم فروشگاه آنلاین با ویزیو,پروژه آماده نمودار ERD سیستم فروشگاه آنلاین با ویزیو,انجام نمودار ERD سیستم فروشگاه آنلاین با ویزیو,خرید پروژه نمودار ERD سیستم فروشگاه آنلاین با ویزیو