تجزیه و تحلیل سوپر مارکت با رشنال رز

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

این پروژه شامل تمامی نمودارهای یوزکیس و کلاس و دیاگرام و نمودار توالی برای کلیه یوزکیس ها و نمودار فعالیت برای تمام یوزکیس ها و نمودار همکاری برای تمامی بوزکیس ها و نمودار اکتور ها و غیره میباشد . داکیومنت این پروژه همراه با ارائه تمامی نمودار ها در فایل pdf,word موجود بوده و پروژه نیز در قالب فایل رشنال رز تحویل میگردد
تجزیه و تحلیل سوپر مارکت با رشنال رز دارای یک کلاس دیاگرام کامل و ارتباط بین موجودیت ها و نوع ارتباط همراه با تمامی فیلد ها میباشد این پروژه هم جنبه دانشجویی داشته و هم تجاری تمامی مراحل انجام کار این سیستم در قالب نمودار های ترتیبی و نمودار های فعالیت هر درخواست به نمایش گذاشته شده است.
 این پروژه شامل یک فایل رشنال رز و فایل داکیومنت میباشد که بدون نیاز به نصب نرم افزار رشنال رز قابل مشاهده میباشد . برچسب های هر کدام از عامل یا actor ها بصورت جداگانه تهیه و پیاده سازی شده است .

امکانات پروژه :

augmentin generico

augmentin generico prezzo
  1. کلاس دیاگرام
  2.  یوزکیس دیاگرام
  3.  نمودار های همکاری
  4.  نمودار های فعالیت
  5.   شناسایی انواع کلاس های نرم افزاری
  6.   ایجاد ارتباط بین کلاس های شناسایی شده
  7.   نمایش نمودار ها در فابل داکبومنت همراه با توضیحات مربوطه
  8.   طراحی شده با نرم افزار رشنال رز
  9. نمودارهای  DFD0,DFD1وData constraints و NormalizationوWorkFlow با ویزیو

برچسپ ها :

تجزیه و تحلیل سیستم سوپر مارکت , مدیریت سوپر مارکت با رشنال رز, تحلیل سیستم سوپر مارکت با rational rose,آنالیز سوپر مارکت با رشنال , نمودار ترتیبی سوپر مارکت, نمودار فعالیت سوپر مارکت, یوزکیس دیاگرام سوپر مارکت, کلاس دیاگرام سوپر مارکت,مدیریت سوپر مارکت , سیستم سوپر مارکت در مهندسی نرم افزار,سوپر مارکت با رشنال, پروژه سوپر مارکت, دانلود سوپر مارکت با رشنال رز ,ناب پروژه, پروژه آز مهندسی, پروژه آزمایشگاه, مهندسی نرم افزار, پروژه مهندسی نرم افزار ,پروژه سوپر مارکت, پیاده سازی سیستم سوپر مارکت, سوپر مارکت آنلاین, سوپر مارکت آنلاین