سورس پروژه پازل اعداد به زبان سی پلاس پلاس

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

Puzell in VC++ In mspsoft 
این پروژه پازل به زبان C++ در محیط ویژوال استودیو ۲۰۰۸ طراحی و کدنویسی شده است.امید واریم که استفاده کنید و مفید باشد.
این پروژه پازل فرقی که با بقیه پازل ها دارد این است که پازل ها به صورت اعداد هستد و شما باید انها را مرتب کنید، صدا نیز در این پروژه به کار رفته است میتواند پروژه پایانی و یا پروژه اموزشی خوبی باشد. 
دوست داران C++ حتما دانلود کنند. 
 ویژوال سی++ ( Visual C++) یک محیط توسعه مجتمع (IDE) است که در مایکروسافت برای تسهیل کار برنامه‌نویسی به زبان سی یا سی++ طراحی و نوشته شده است. محیط ویژوال سی بخشی از مجموعه‌ای بزرگ‌تر به نام Microsoft Visual Studio است که اختصاصاً به سی می‌پردازد. ویژوال سی مجموعهٔ به هم پیوسته‌ای است که تمامی زنجیرهٔ ابزار توسعهٔ برنامه را یکجا گرد آورده. زنجیرهٔ ابزار فوق‌الذکر شامل ویرایشگر، کامپایلر، لینکر، ابزار میک، دیباگر و اسمبلر مخصوص ویژوال سی می‌باشد که هریک علاوه بر داشتن خواص برنامه‌های قدیمی‌تر، دارای قابلیت‌های منحصر به فردی هم می‌باشند. محیط ویژوال سی همانند بسیاری از محیط‌های برنامه‌سازی جدید مجهز به ویژگی ارزشمند خودتکمیلی است. یکی از خصوصیات بارز ویژوال سی قابلیت اجرا برروی ویندوزهای مختلف می باشد. همچنین با ویژوال سی می توان هم برنامه سطح پایین و هم برنامه های سطح بالا را طراحی کرد.

امکانات پروژه :

cipro

cipro link
_ کد نویسی ساده مشخص شده 
_ استفاده از صدا برای جابه جایی پازل ها 
_نوشته شده با زبان C++ سی پلاس پلاس

امکانات دریافتی در فایل زیپ پس از خرید:
1- دانلود سورس پروژه   
2- دانلود فایل exe. اجرایی برنامه
3- این پروژه فاقد داکیومنت و دمو میباشد .

برچسپ ها :

سورس VC++،سورس پروژه پازل،پازل به زبان سی پلاس پلاس،پروژه ویژوال سی پلاس پلاس،پروژه پازل،پروژه پازل به زبان c++،پروژه پازل به زبان VC++،کدهای اماده Visual C++