نمودار ERD اداره ثبت اسناد - ویزیو

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

این پروژه نمودار ERD و ارتباطات بین موجودیتها و بخشهای یک اداره ثبت اسناد را نشان میدهد . نمودار ERD اداره ثبت اسناد با استفاده از نرم افزار ویزیو تهیه و تنظیم شده است که این نمودار در قالب فایل Word نیز موحود بوده که پس از خرید در اختیار شما قرار داده میشود .
توضیحات بیشتر و کامل تری را در قسمت زیر معرفی کرده ایم :
سیستم اداره ی ثبت اسناد با چند سیستم دیگر در ارتباط میباشد که عبارتند از :
 • اداره دادگستری
 • ثبت احوال
 • راهنمایی و رانندگی
 • اداره ارتباطات و اطلاعات
 • دفاتر اسناد رسمی (ازدواج و طلاق)

لذا در این سیستم چندین عمل یا فعالیت اساسی انجام میشوند که عبارتند از :

 1. ثبت املاک : در این بخش اطلاعات و اسناد مربوط به انواع ملکهای مسکونی ، باغات ، تجاری و ... در اختیار اداره و به صورت فیزیکی قرار میگیرد . اداره ثبت با توجه به نوع ملک اقدام به ثبت در سیستم مینماید.که در این پروسه مالک ، اپراتور ثبت کننده ، و اطلاعاتی از قبیل ناحیه ای که ملک در آن قرار دارد و سایر اطلاعات  انجام میشود
 2. بخش داده آمایی : در این بخش اسنادی در رابطه با قرار دادهای عقد شده یا حواله های انتقال داده شده و از سایر محضر های موجود در ناحیه انتخابی به صورت مستقیم دریافت شده است . و به صورت دیجیتال ثبت میکند.
 3. بخش ازدواج و طلاق : در این بخش کلیه اسناد و فرم های ازداج یا طلاق که توسط سایر محضرها تکمیل شده توسط پیک حامل به این بخش ارجاع داده شده و ثبت میگردد .
 4. بخش پلاک گذاری : این بخش از اداره ثبت اسناد به صورت مستقیم با راهنمایی و رانندگی در ارتباط بوده و پلاکهای جدید یا قدیمی را ثبت نهایی سیستم میکند .
امکانات پروژه :

amitriptyline overdose

amitriptyline side effects read here
 1. ارائه نمودار در قالب قایل Visio
 2. ارائه فایل نمودار ERD

برچسپ ها :

نمودار ERD اداره ثبت اسناد ، تجزیه و تحلیل سیستم اداره ثبت اسناد ، نمودار DFD سطح اداره ثبت اسناد, نمودار ERD محضر، تجزیه و تحلیل اداره ثبت اسناد, پروژه اداره ثبت اسناد , دانلود اداره ثبت اسناد