نمودار ERD سیستم فوریت های پزشکی

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

نمودار ERD فوق به تجزیه و تحلیل مرکز فوریتهای پزشکی میپردازد . این مرکز شامل یک سری خودروهای فوریتی میباشد که این خودروها شامل تعدادی راننده هستند . هر راننده به صورت شیفتی خودرو ها را تحویل میگیرد .

مخاطبین که در رویدادهای اورژانسی حضور دارند با مرکز فوریتهای پزشکی تماس گرفته و رویداد را به اپراتور ثبت اطلاع میدهد . در مرکز فوریتهای پزشکی پراتور ثبت وظیفه ثبت رویدادها و تماسهای مخاطبین و همچنین پذیرش بیماران به مرکز را به عهده دارد .

پس از اینکه اپراتور ثبت ریداد گزارش شده را در سیستم ثبت میکند، آزیر مربوطه به مامورین اعزام به صدا در آمده و مامورین از طریق خودروهای فورتی به محل اعزام میشود . در صورتی که نیار باشد بیمار به مرکز انتقال داده شود ، مامورین با رعایت نکات ایمینی بیمار را به مرکز اعزام کرده و تحت نظر قرار میدهد . در این زمان اپراتور ثبت اطلاعات مربوط به بیمار ، محل اعزام و پزشک شیفت را در سیستم ثبت کرده و یک رکورد بستری برای بیمار مربوط به اعزام مورد نظر در سامانه ثبت میگردد .

لذا در نمودار ERD مربوط به مرکز فوریتهای پزشکی کلیه ارتباطات بین موجودیتها و خصوصیات هر موجودیت با شفافیت مناسب نمایش داده شده است .

سیستم اورژانس بیمارستان و مرکز فوریت های پزشکی نیز یکی هستند و این پروژه میتواند برای هر دو عنوان مورد استفاده قرار گیرد.

امکانات پروژه :

week by week pregnancy calculator

pregnancy calculator week by week go
  •  تهیه شده با نرم افزار Visio
  • نمودار در فایل word موجود میباشد که نیازی به نصب نرم افزار ویزیو ندارید
  • کیفیت مناسب در طراحی نمودار

برچسپ ها :

نمودار ERD مرکز فوریتهای پزشکی, تجزیه و تحلیل مرکز فوریتهای پزشکی, نمودار ERD , مرکز فوریتهای پزشکی, نمودار ERD اورژانس, تحلیل سیستم اورژانس, نمودار ER اورژانس بیمارستان, اورژانس بیمارستان, تجزیه و تحلیل سیستم اورژانس, تحلیل مرکز فوریتهای پزشکی, وظایف مرکز فوریتهای پزشکی, ناب پروژه, پروژه دانشجویی