نمودار ERD بخش خسارت اداره بیمه

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

این پروژه که با visio تهیه شده است شامل نمودار ERD مربوط به بخش خسارت اداره بیمه می باشد. داکیومنت مربوط به بخش خسارت اداره بیمه در قالب فایل word همراه با توضیحات ارائه می گردد. در این نمودار کلیه موجودیت هایی که در بخش خسارت اداره بیمه دخیل هستند مورد بررسی قرار گرفته و ارتباطات بین آنها نیز در تهی و رسم شده است.

هر مشتری دارای یک سری برگ های بیمه است که این برگه ها متعلق به یک خودرو و با مشخصات خاص خود است. برای هر خودرو مربوط به مشتری ممکن است چندین مرتبه اتفاق بیفتد و هر مشتری چندین مرتبه غرامت بیمه دریافت کند. علاوه بر نمودار ERD بخش خسارت اداره بیمه نمودارهای DFD و OFD و سلسه مراتبینیز موجود است که در صورت نیاز می توانید همرا با داکیومنت کامل خریدارنمایید.


امکانات پروژه :

is naloxone and naltrexone the same

naltrexone naloxone potency link

-          فایل داکیومنت که شامل کلیه موجودیت ها و ارتباطات بین آنهاست

-          تحویل فایل متن باز که با ویزیو تهیه شده است

برچسپ ها :

نمودار ER خسارت اداره بیمه, کوئری خسارت اداره بیمه, تجزیه و تحلیل سیستم خسارت اداره بیمه, نمودار ERD, خسارت اداره بیمه, پروژه نمودار ERD خسارت اداره بیمه, سورس نمودار ERD خسارت اداره بیمه, نمودار ERD خسارت اداره بیمه, طراحی نمودار ERD سیستم خسارت اداره بیمه, تحلیل نمودار ERD خسارت اداره بیمه, برنامه نمودار ERD خسارت اداره بیمه, نمودار ERD خسارت اداره بیمه , ناب پروژه , پروژه دانشجویی