پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با الگوریتم ژنتیک در متلب - matlab

درخواست انجام پروژه مشابه

- از این طریق میتواندی پروژه مشابه ای را با
زبان برنامه نویسی دلخواه سفارش دهید .

آموزش آنلاین این پروژه

- مطابق درخواست شما، بصورت آنلاین طریقه
ساخت این پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توضیحات تکمیلی پروژه :

پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با الگوریتم ژنتیک یا اجتماع ذرات دارای یک دیتاست می باشد که این دیتا ست متشکل از چندین هزار نمونه بوده است. در این پروژه آموزش و بهینه سازی ساختار ANFIS در متلب با استفاده از الگوریتم بهینه سازی ژنتیک انجام شده است. بطور کلی روال کار بدین صورت است که ابتدا منبع داده مربوطه بار گذاری شده، سپس بروی داده های عملیات فازی انجام شده و نتایج در یک متغیر ذخیره سازی می گردد.

سپس کلیه داده ها در قالب داده های Train , test تفکیک شده و داده های آموزشی توسط الگوریتم ژنتیک آموزش داده می شوند و در نهایت داده های تست به الگوریتم ژنتیک اعمال شده و نتایج ارزیابی می گردند.

کلیه خروجی های مربوطه اعم از میزان خطای و دقت ایجاد شده و میزان بهبود روش پیشنهادی در قالب نمودار های مورد نظر نمایش داده می شود.

همچنین پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با الگوریتم PSO در متلب نیز موجود است که میتوانید به صورت جداگانه خریداری نمایید.

امکانات پروژه :

abortion pill over the counter in usa

abortion pill online usa

progesterone effet

progesterone effet read

  1. امکان دانلود سورس شبیه سازی شده
  2. امکان دانلود خروجی های مربوطه به پیاده سازی
  3. امکان دانلود دیتاست 

برچسپ ها :

بهینه سازی ساختار ANFIS با متلب, پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با متلب, سورس بهینه سازی ساختار ANFIS با متلب, شبیه سازی بهینه سازی ساختار ANFIS با متلب, پیاده سازی بهینه سازی ساختار ANFIS با متلب,بهینه سازی ساختار ANFIS با matlab , پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با matlab , سورس بهینه سازی ساختار ANFIS با matlab , شبیه سازی بهینه سازی ساختار ANFIS با matlab , پیاده سازی بهینه سازی ساختار ANFIS با matlab,بهینه سازی ساختار ANFIS با ژنتیک در متلب, پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با ژنتیک در متلب,سورس بهینه سازی ساختار ANFIS با ژنتیک در متلب,پیاده سازی بهینه سازی ساختار ANFIS با ژنتیک در متلب,شبیه سازی بهبود ساختار ANFIS با ژنتیک در متلب, بهبود ساختار ANFIS با ژنتیک در متلب,پروژه فازی متلب,دانلود پروژه فازی متلب, سورس پروژه فازی متلب, پیاده سازی پروژه فازی متلب,شبیه سازی پروژه فازی متلب, پروژه فازی matlab,دانلود پروژه فازی matlab , سورس پروژه فازی matlab , پیاده سازی پروژه فازی matlab ,شبیه سازی پروژه فازی matlab